Završili su heroji Olimpijskog prvenstva

Datum Stvaranja: 22 Veljača 2021
Datum Ažuriranja: 8 Svibanj 2024
Završili su heroji Olimpijskog prvenstva - Igre

Sadržaj

Prošli vikend, osam NA je najbolje Heroji oluje momčadi su se natjecale za naslov prvaka i rezervirano mjesto u HotS globalnom prvenstvu. Svaka je ekipa učinila sve što je mogla, ali nitko nije mogao stati Oblak 9 i Tim Naventic. Dvije momčadi su se suočile tijekom finala u najboljoj od 5 utakmica. Cloud 9 pobijedio je Naventic 3-1.

Toliko je bilo na kocki za obje momčadi

Posljednji put kad su se ove dvije momčadi borile, bio je na Heroes Risingu u siječnju, gdje je Naventić porazio C9 i osvojio 1. mjesto. Za mnoge navijače, finale se osjećalo kao revanš. Bila je to prilika za C9 da obnovi svoj ponos i dokaže da su najbolji tim u NA.

Za gotovo svaku utakmicu, Naventic je izgledao kao bolja momčad.

C9 se neprestano hvatao u ranoj igri jer je Naventic imao velike rotacije i tlak karte. Također, igrači vole KingCaffeine pali su na ponavljajuće ganke (ponekad na istom mjestu), što je dovelo do naglog poriva ili gubitka ciljeva. Rani ubijanja su često davali Naventicu i prednost na razini, i omogućavali im da kontroliraju tempo utakmice. Bilo je toliko puta tijekom Finala da sam mislio da je C9 završen.

No, C9 se uspio vratiti gotovo svaki put. Napravili su sjajan posao iskoristivši Naventićeve misplays. U više navrata, male su pogreške izašle iz kontrole i dovele do masovnih gužvi. U prvoj utakmici, na primjer, C9 je bio u obrambenoj utakmici sve dok se nije odigrala jedna bitna ekipa. Uspjeli su osvojiti Naventica, uzeti Zmajevog viteza i gurnuti sve do jezgre. Navijači su poludjeli, a C9 je čak bio i blagi BM.

Iako je turnir završen, Blizzard još uvijek reemitira igre na ESL-ovom Twitchu

Finale su bile uzbudljive za gledanje i ispunjene velikim trenucima iz obje ekipe. Preporučujem da ih gledate iako znate tko pobjeđuje, jer su obje momčadi odigrale tako dobre nastupe. Još nije objavljen nijedan turnirski snimak, ali nadamo se da će Blizzard objaviti službene ponovljene zapise u sljedećih nekoliko dana, tako da ih provjerite.