Tiki-Taka World Soccer donosi svjetsko prvenstvo na vaš telefon

Autor: Louise Ward
Datum Stvaranja: 5 Veljača 2021
Datum Ažuriranja: 15 Svibanj 2024
FIFA FOOTBALL GIBLETS KICKER

Iako je Copa América Centenario završila s Čileom i osvojila titulu prvaka, buzz oko nogometa (ili nogometa) ne mora završiti.

Iz indie developera dolazi Panic Barn Tiki-Taka svjetski nogomet, mobilna igra u kojoj igrači mogu voditi svoju ekipu na slavu osvajanjem međunarodnih turnira. Igra je spremna za puštanje sutra.

Tijekom igre, igrači mogu otključati 26 različitih verzija svojih klasičnih, voljenih nacionalnih timova. U prikolici za lansiranje, ekipe prolaze jedna drugoj preko polja, prelazeći loptu pored golmana i zabijaju.

Igrači se mogu međusobno osporiti na Kupu Francuske 2016 i Kupu Rusija 2018 s novim lokalnim modom za više igrača.

Tiki-Taka World Soccer's Sustav kontrole i igranje savršeno su dizajnirani za mobilni zaslon osjetljiv na dodir. Igrači mogu stvoriti čarobne ciljeve i usmjeriti svoj tim u tekućim potezima preko polja. Vektori pomažu igračima usmjeriti loptu u gol i postići gol protiv protivnika.

Igra će biti dostupna za iOS i Android u četvrtak za jednokratnu kupnju od $ 2.99 ili £ 2.29. U igri nema kupnje ili oglašavanja u aplikaciji.